تصاویر جدید از بازی Project EVE روی پلی استیشن ۵

Project Eve GB

بازی Project EVE

تریلر بازی Project EVE در پلی استیشن شوکیس ۲۰۲۱ سونی موفق به جلب توجه گیمرها شد.  تصاویر جدیدی از این بازی در حال اجرا روی کنسول PS5 به‌صورت رسمی منتشر شده‌ است.

استودیو سازنده‌ی بازی Project EVE تصاویری جدید از اجرای آن روی پلی استیشن ۵ سونی را منتشر کرد. نمایش محصول مورد بحث در پلی استیشن شوکیس ۲۰۲۱ به قدرت موفقیت‌آمیز بود که به خاطر آن مدیر شرکت Shift Up با خرید حدودا ۲۶۰ کنسول PS5، این دستگاه را به تک‌تک اعضای تیم هدیه داد. ما هنوز تاریخ عرضه‌ی بازی Project EVE را نمی‌دانیم. حال می‌توانیم در دو تصویر جدید به محیط‌ های آن نگاهی  بیاندازیم.

 

project eve

 

به عقیده‌ی بسیاری از گیمرها این بازی متعلق به یک استودیو بازی‌سازی در کشور کره جنوبی با ترکیب المان‌های گیم‌پلی سری بازی Nier، مجموعه بازی Devil May Cry و سری بازی Bayonetta ساخته شده است. اما طبیعتا الهام‌گیری بازی جدید از آثار شناخته‌ شده کاری نکرد که گرافیک و مبارزات آن شدیدا مورد تحسین قرار نگیرند. موسیقی هیجان‌انگیز تریلر هم روی جلب شدن توجه گیمرها به آن تاثیر مثبت داشت.

 

project eve ps5

 

در این بازی گیمر نقش ایو (Eve) را دارد و با به‌دست آوردن مهارت‌ها و آیتم‌ها، مدام بیشتر در یک ماجرایی پرهیجان غرق می‌شود. هرچه‌قدر که بهتر از حملات دشمن‌ها جاخالی بدهید و آن‌ها را در آخرین لحظه با واکنش سریع دفع کنید قدرت بیشتری برای نابود کردن این موجودات به‌دست می‌آورید.


تریلر بازی Project EVE

برچسب ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
question