عرضه بازی Breath of the Wild در نوامبر ۲۰۲۲

بازی Zelda Breath of the Wild

بازی Zelda: Breath of the Wild

پیر اشنایدر یکی از مؤسسین IGN گفت که در نوامبر ۲۰۲۲ مشغول تجربه‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 خواهد بود.

سال گذشته بود که اعلام شد دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild که فعلا با نام غیررسمی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 شناخته می‌شود در سال ۲۰۲۲ عرضه به‌ دست گیمرها خواهد رسید. با این‌ حال هنوز اطلاعات دقیقی از جهان و ویژگی‌های بازی در دسترس نیست و عده‌ای از کاربران امیدوار به دیدن تریلر جدید بازی در مراسم TGA 2021 بودند. این در حالی میباشد که به‌ تازگی قسمت جدید پادکست Nintendo Voice Chat رسانه آی‌جی‌ان پخش شد و در جریان آن شاهد صحبت در مورد بازه‌ی زمانی عرضه Breath of the Wild 2 میباشیم.

 

Zelda Breath of the Wild 1

 

پیر اشنایدر یکی از سازندگان رسانه IGN در جریان این پادکست اعلام کرد که به‌تازگی با تعدادی از کارمندهای نینتندو در مورد بازی‌های آن‌ها در سال ۲۰۲۲ صحبت کرده است. وی دقیقا اعلام نکرد که در سال آینده میلادی شاهد چه مواردی خواهیم بود، اما گفته شد که نینتندو حسابی برای سال پیش‌ رو هیجان‌زده میباشد. در ادامه اشنایدر به این مورد اشاره کرد که نبود تریلر The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در رویداد The Game Awards 2022، بدین معنا نمیباشد که بازی تأخیر خورده است.

 

Legend of Zelda Breath of the Wild

 

این در حالی میباشد که در ادامه‌ی پادکست و صحبت‌های پیر اشنایدر، وی به عرضه‌ی بازی در ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی اشاره داشت. البته که این فرد به‌ طور دقیق اعلام نکرد Breath of the Wild 2 در ماه نوامبر ۲۰۲۲ برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. او گفت: «نوامبر ۲۰۲۲ زمانی میباشد که ما مشغول تجربه‌ی Breath of the Wild 2 خواهیم بود». هنوز به‌ صورت دقیق تاریخ انتشار دنباله‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild از سوی نینتندو اعلام نشده  و صحبت‌های اشنایدر موردی است که گذر زمان درست یا نادرست بودن آن را مشخص خواهد کرد.

حتی اگر وی به‌ درستی تاریخ انتشار را اعلام کرده باشد برنامه‌های عرضه‌ی یک بازی همیشه می‌تواند دست‌خوش تغییرات شده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که در آینده چه اطلاعاتی از Breath of the Wild 2 به‌دست گیمرها خواهد رسید. نظر شما کاربران زومجی در این‌باره چه میباشد .


 

برچسب ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
question